Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte ved KRUS

Ansatte KRUS

Aage_Aagesen

Aage Aagesen

Høgskolelektor
23 06 71 80
46 74 85 49
aage.aagesen@krus.no
Dulin, Anita2554

Anita Dulin

Seniorkonsulent lønn, personal og arkiv
23 06 71 20
anita.dulin@krus.no
silhuett blå 2020

Anne Bukten

Forsker I
23 06 71 17
anne.bukten@krus.no
Anne Margit Tvenge, Seniorrådgiver på Kriminalomsorgens høgskole og utdanningssenter KRUS

Anne Margit Tvenge

Seniorrådgiver
23 06 71 10
anne.margit.tvenge@krus.no
Anne Natrud

Anne Natrud

Seniorrådgiver
23 06 71 53
92 05 48 81
anne.natrud@krus.no
silhuett blå 2020

Bahary Dukuray

Seniorkonsulent IT- brukerstøtte
23 06 71 19
itsupport@krus.no
Sjølie, Berit Stensbye4065

Berit Stensbye Sjølie

Seniorrådgiver HR
23 06 71 62
99 09 47 82
berit.sjolie@krus.no
Portrettfoto av Birgitte L. Storvik

Birgitte Langset Storvik

Dosent
23 06 71 72
92 62 34 17
birgitte.storvik@krus.no
Siluett av person. Illustrasjonsbilde.

Bjørn-Håvard Høgberg

Fengselsførstebetjent
23 06 71 79
93 02 52 63
bjorn-havard.hogberg@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Carina Dahl Harlem

Høgskolelektor
23 06 71 33
silhuett blå 2020

Christine Friestad

Forsker I
23067177
christine.friestad@krus.no
Christine Vatnøy, senior kommunikasjonsrådgiver på KRUS

Christine Vatnøy

Seniorrådgiver kommunikasjon og samfunnskontakt
+47 413 26 996
christine.vatnoy@krus.no
David Hansen

David Hansen

Førsteamanuensis
23 06 71 31
47 30 94 95
david.hansen@krus.no
silhuett blå 2020

David Steinsvik

Seniorrådgiver
23 06 71 13
david.steinsvik@krus.no
Denisse Parada

Denisse Parada

Konsulent
23 06 71 61
denisse.parada@krus.no
Jensen, Egil3675

Egil Jensen

Høgskolelektor
23 06 71 42
40 88 19 60
egil.jensen@krus.no
Einar Tokvam Jamne, hovedbibliotekar ved kriminalomsorgens høgskole og utdanningssenter KRUS

Einar Tokvam Jamne

Hovedbibliotekar
23 06 71 39
einar.tokvam.jamne@krus.no
Elisabeth Fransson

Elisabeth Fransson

Professor
23 06 71 24
95 92 22 05
elisabeth.fransson@krus.no
Erik Halvorsen. Foto: Ida Mjanger/KRUS

Erik Halvorsen

Høgskolelektor
23 06 71 59
90 02 21 60
erik.halvorsen@krus.no
Portrett av Eva Nergård

Eva K. Nergård

Vikariat hovedbibliotekar
Bilde av Grethe Midtlyng

Grethe Midtlyng

Høgskolelektor
23 06 71 51
grethe.midtlyng@krus.no
Portrettfoto

Halvor Fjellstad

Seniorrådgiver
23 06 71 37
halvor.fjellstad@krus.no
Portrettfoto av Hans Petter Lade med hvit bakgrunn.

Hans Petter Lade

Studieleder
23 06 71 71
91 81 86 41
hanspetter.lade@krus.no
hilde_pape

Hilde Pape

Forsker I
23 06 71 29
97 18 37 72
hilde.pape@krus.no
Portrettfoto av Hilgunn Olsen med hvit bakgrunn.

Hilgunn Olsen

Førsteamanuensis
23 06 71 44
97 18 18 68
hilgunn.olsen@krus.no
Bilde av Ingrid Rindal Lundeberg

Ingrid Rindal Lundeberg

Førsteamanuensis
23 06 71 82
ingrid.rindal.lundeberg@krus.no
silhuett blå 2020

Ingvild B. Jansen

Høgskolelektor
23 06 71 41
92 42 48 70
ingvild.jansen@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Julie J. Flåtrud

Fengselsoverbetjent
23 06 71 69
julie.jonassen.flatrud@krus.no
Karianne Hammer, Seniorrådgiver på kompetansesenteret ved KRUS

Karianne Hammer

Seniorrådgiver
23 06 71 45
93 26 79 48
karianne.hammer@krus.no
Karina Guldhaug

Karina Guldhaug

Høgskolelektor
23 06 71 68
karina.guldhaug@krus.no
Katharina Gjeruldsen

Katharina Gjeruldsen

Høgskolelektor
23 06 71 25
90 76 35 65
katharina.gjeruldsen@krus.no

Khawar Jaweed

Seniorrådgiver økonomi
Portrettbilde

Kirsti Nymo

Høgskolelektor
23 06 71 55
kirsti.nymo@krus.no
Kjersti Hove

Kjersti Hove

Seniorrådgiver
23 06 71 81
41 57 06 72
kjersti.hove@krus.no
Portrettfoto

Kjetil Næstby

Rådgiver
23 06 71 40
40 24 61 66
kjetil.naestby@krus.no
Portrettfoto

Klaus Bergander

Førsteamanuensis
23 06 71 14
91 16 13 59
klaus.bergander@krus.no
Portrettfoto av Knut Evensen

Knut Evensen

Studieleder
23 06 71 30
92 83 79 46
knut.evensen@krus.no
Knut Sørensen. Foto.

Knut Mellingsæter Sørensen

Høgskolelektor
23 06 71 73
90 86 68 80
knut.sorensen@krus.no
Leo Emblemsvåg, fengselsoverbetjent, rekruttering og opptak ved KRUS

Leo Emblemsvåg

Fengselsoverbetjent | rekruttering og opptak
23 06 71 12
leo.emblemsvag@krus.no
Maria Mæhlumshagen. Portrettbilde.

Maria Synnøve Mæhlumshagen

Høgskolelektor
23 06 71 74
40 76 02 40
maria.maehlumshagen@krus.no
Marie Indahl Seniorkonsulent seksjon for studieadministrasjon

Marie Indahl

Seniorkonsulent
23 06 71 23
marie.indahl@krus.no
Portrettbilde

Marie Stanghov Thorstensen

Seksjonsleder
23 06 71 16
90 99 75 85
marie.stanghovthorstensen@krus.no
mette_Snertingdal

Mette Irmgard Snertingdal

Førsteamanuensis
23 06 71 67
mette.snertingdal@krus.no
Stageberg, Ole2027

Ole Stageberg

Seniorrådgiver
23 06 71 70
40 85 87 46
ole.stageberg@krus.no
Per Kristian Granheim. Foto.

Per Kristian Granheim

Seniorrådgiver kvalitet
23 06 71 27
perkristian.granheim@krus.no
Ragnar Kristoffersen

Ragnar Kristoffersen

Forsker II
23 06 71 46
92 81 68 60
ragnar.kristoffersen@krus.no
Bilde av Simon Friis Larsen

Simon Friis Larsen

Seniorrådgiver
23 06 71 57
simon.larsen@krus.no
Siv Gaarder

Siv Gaarder

Seniorrådgiver
23 06 71 83
92 46 94 49
siv.gaarder@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Steffen Aarlie

Fengselsførstebetjent
23 06 71 28
steffen.aarlie@krus.no
Portrettfoto

Stine Brandvold

Seniorkonsulent
23 06 71 60
stine.brandvold@krus.no
Sven-Erik Skotte

Sven-Erik Skotte

Høgskolelektor
23 06 71 66
41 21 70 19
sven-erik.skotte@krus.no
Sylvia Koffeld-Hamidane, seniorrådgiver ved KRUS. Foto: Christine Vatnøy

Sylvia Koffeld-Hamidane

Seniorrådgiver
23 06 71 76
sylvia.koffeld-hamidane@krus.no
Thomas Skau

Thomas Skau

Fengselsførstebetjent aspirantoppfølging
23 06 71 63
thomas.skau@krus.no
Ansattfoto av Thor Arne Hoang

Thor Arne Hoang

Lærling IKT
23 06 71 48
itsupport@krus.no
Portrett av Tonje Dahlbak

Tonje Dahlbak

Seniorrådgiver
41 40 45 04
tonje.dahlbak@krus.no
Tony Hermansen. Foto

Tony Hermansen

Fengselsoverbetjent
23 06 71 38
94 14 02 99
tony.hermansen@krus.no
null

Torbjørn Gundersen

Førsteamanuensis
98646054
torbjorn.gundersen@krus.no
Portrettfoto

Tore Rokkan

Førstelektor
23 06 71 58
tore.rokkan@krus.no
Martinsen, Trond Jakob3876

Trond Martinsen

Seniorrådgiver
23 06 71 50
41 53 45 06
trond.martinsen@krus.no
silhuett blå 2020

Truls Otto Aamodt Grande

Seniorkonsulent IT-drift
23 06 71 26
itdrift@krus.no
Vidar Skogvoll, høgskolelektor ved KRUS. Foto: Christine Vatnøy

Vidar Skogvoll

Høgskolelektor
23 06 71 65
vidar.skogvoll@krus.no