Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte ved KRUS

Øvrige ansatte

Aage_Aagesen

Aage Aagesen

høgskolelektor
40 02 55 70
46 74 85 49
aage.aagesen@krus.no
Dulin, Anita2554

Anita Dulin

seniorkonsulent lønn, personal og arkiv
40 02 55 28
anita.dulin@krus.no
silhuett blå 2020

Anne Bukten

forsker I
40 02 55 25
anne.bukten@krus.no
Anne Natrud

Anne Natrud

seniorrådgiver
40 02 55 00
92 05 48 81
anne.natrud@krus.no
silhuett blå 2020

Bahary Dukuray

seniorkonsulent IT brukerstøtte
40 02 55 27
92 81 62 52
itdrift@krus.no
Sjølie, Berit Stensbye4065

Berit Stensbye Sjølie

seniorrådgiver HR
40 02 55 72
99 09 47 82
berit.sjolie@krus.no
Storvik L

Birgitte Langset Storvik

førstelektor
40 02 55 82
92 62 34 17
birgitte.storvik@krus.no
Siluett av person. Illustrasjonsbilde.

Bjørn-Håvard Høgberg

fengselsførstebetjent
93 02 52 63
bjorn-havard.hogberg@krus.no
Carina Marie Dahl Harlem

Carina Dahl Harlem

høgskolelektor
40 02 55 42
90 51 75 57
CarinaDahl.Harlem@krus.no
Larsen, Christian Øverberg4298

Christian Øverberg

førstekonsulent
40 02 55 44
95 91 03 70
christian.overberg@krus.no
Christian Øvergaard

Christian Øvergaard

fengselsinspektør
40 02 55 88
90 79 10 59
christian.overgaard@krus.no
silhuett blå 2020

Christine Friestad

forsker I
40 02 55 92
christine.friestad@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Christoffer Solberg

førstekonsulent
christoffer.solberg@krus.no
David Hansen

David Hansen

førsteamanuensis
40 02 55 40
47 30 94 95
david.hansen@krus.no
silhuett blå 2020

David Steinsvik

seniorrådgiver
40 02 55 21
david.steinsvik@krus.no
Jensen, Egil3675

Egil Jensen

høgskolelektor
40 02 55 51
40 88 19 60
egil.jensen@krus.no
silhuett blå 2020

Eirin Thomassen

spesialbibliotekar
40 02 55 84
eirin.thomassen@krus.no
silhuett blå 2020

Elin Viko

konsulent
40 02 55 86
elin.viko@krus.no
Elisabeth Fransson

Elisabeth Fransson

professor
95 92 22 05
elisabeth.fransson@krus.no
Erik Halvorsen. Foto

Erik Halvorsen

høgskolelærer
erik.halvorsen@krus.no
Erna Woldvik

Erna Woldvik

konsulent servicetorg/administrasjon
40 02 55 87
erna.woldvik@krus.no
Eva Nergård

Eva K. Nergård

hovedbibliotekar
40 02 55 64
eva.k.nergard@krus.no
Eskeland, Geir2011

Geir Eskeland

rådgiver
40 02 55 30
90 06 34 22
geir.eskeland@krus.no
silhuett blå 2020

Grethe Midtlyng

høgskolelektor
40 02 55 61
grethe.midtlyng@krus.no
hilde_pape

Hilde Pape

forsker I
40 02 55 37
97 18 37 72
hilde.pape@krus.no
Hilgunn Olsen. Foto

Hilgunn Olsen

førsteamanuensis
40 02 55 53
97181868
hilgunn.olsen@krus.no
Ingebjørg Nytrøen

Ingebjørg Nytrøen

fengselsførstebetjent
40 02 55 85
Ingebjorg.nytroen@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Ingeborg Dalen Øverhaug

høgskolelektor
99 54 91 95
ingeborg.overhaug@krus.no
Ingrid Rindal Lundeberg. Foto.

Ingrid Rindal Lundeberg

førsteamanuensis
ingrid.rindal.lundeberg@krus.no
silhuett blå 2020

Ingvild Jansen

høgskolelektor
40 02 55 50
92 42 48 70
ingvild.jansen@krus.no
Jens Borgejordet

Jens Borgejordet

høgskolelektor
40 02 55 23
47 27 68 44
jens.borgejordet@krus.no
Skjørberg, Jostein4068 (1)

Jostein Skjørberg

seniorrådgiver økonomi og virksomhetsstyring
40 02 55 74
93 24 83 33
jostein.skjorberg@krus.no
Karianne Hammer

Karianne Hammer

seniorrådgiver
93 26 79 48
karianne.hammer@krus.no
Katharina Gjeruldsen

Katharina Gjeruldsen

høgskolelektor
40 02 55 33
90 76 35 65
katharina.gjeruldsen@krus.no
Nymo, Kirsti2005

Kirsti Nymo

høgskolelektor
40 02 55 65
kirsti.nymo@krus.no
Kjetil Næstby

Kjetil Næstby

rådgiver
40 02 55 49
40 24 61 66
kjetil.naestby@krus.no
Bergander, Klaus2022 (1)

Klaus Bergander

førsteamanuensis
40 02 55 22
91 16 13 59
klaus.bergander@krus.no
Knut Sørensen. Foto.

Knut Mellingsæter Sørensen

høgskolelektor
90866880
knut.sorensen@krus.no
Leo Emblemsvåg. Foto.

Leo Emblemsvåg

fengselsførstebetjent rekruttering og opptak
40 02 55 20
leo.emblemsvag@krus.no
Marianne Olstad. Foto.

Marianne Olstad

seniorkonsulent servicetorg/bygg
40 02 55 00
marianne.olstad@krus.no
mette_Snertingdal

Mette Irmgard Snertingdal

førsteamanuensis
40 02 55 77
mette.snertingdal@krus.no
Nina Faye Fjeldberg. Foto.

Nina Faye Fjeldberg

seniorrådgiver sikkerhet
40 02 55 31
93 60 63 98
nina.faye.fjeldberg@krus.no
Stageberg, Ole2027

Ole Stageberg

seniorrådgiver
40858746
ole.stageberg@krus.no
Per Kristian Granheim. Foto.

Per Kristian Granheim

seniorrådgiver kvalitet
40 02 55 35
perkristian.granheim@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Ragna Matea Bull

rådgiver kommunikasjon og samfunnskontakt
40 02 55 26
ragna.matea.bull@krus.no
Ragnar Kristoffersen

Ragnar Kristoffersen

forsker II
40 02 55 56
92 81 68 60
ragnar.kristoffersen@krus.no
Sara Amin. Foto.

Sara Amin

konsulent
40 02 55 36
sara.amin@krus.no
Simon Friis Larsen_beskåret

Simon Friis Larsen

seniorrådgiver
40 02 55 67
simon.larsen@krus.no
Siv Gaarder

Siv Gaarder

seniorrådgiver
92469449
siv.gaarder@krus.no
Silhuett av person. Illustrasjonsbilde.

Steffen Aarlie

fengselsførstebetjent
steffen.aarlie@krus.no
silhuett blå 2020

Sven Lystad

høgskolelektor
40 02 55 59
92 61 53 15
sven.lystad@krus.no
Sven-Erik Skotte

Sven-Erik Skotte

høgskolelektor
40 02 55 76
41 21 70 19
sven-erik.skotte@krus.no
Thomas Skau

Thomas Skau

fengselsførstebetjent aspirantoppfølging
40 02 55 73
thomas.skau@krus.no
Rokkan, Tore2056

Tore Rokkan

førstelektor
40 02 55 68
tore.rokkan@krus.no
Martinsen, Trond Jakob3876

Trond Martinsen

seniorrådgiver
40 02 55 60
41 53 45 06
trond.martinsen@krus.no
silhuett blå 2020

Truls Otto Aamodt Grande

seniorkonsulent IT drift
40 02 55 34
itdrift@krus.no
Skogvoll, Vidar2033 (1)

Vidar Skogvoll

høgskolelektor
40 02 55 75
vidar.skogvoll@krus.no
Hult, Vigdis2113

Vigdis Hult

seniorrådgiver
40 02 55 45
97 48 84 04
vigdis.hult@krus.no